Niujorke vykstančio atvirojo JAV teniso čempionato („US Open“), kurio prizų fondą sudaro 24,054 mln. JAV dolerių, vyrų vienetų varžybų ketvirtfinalyje ketvirtadienį antroji pasaulio raketė 25-erių metų serbas Novakas Džokovičius 6:2, 7:6 (7-3), 6:4 nugalėjo aštuntąją vietą pasaulio reitinge užimantį 23-ejų metų argentinietį Juaną Martiną Del Potro.

Mačas truko 3 val. 6 min.

Nugalėtojo titulą ginantis Serbijos tenisininkas pusfinalyje kovos su penktąja pasaulio rakete 30-mečiu ispanu Davidu Ferreru. Pastarasis ketvirtadienį po 4 val. 31 min. trukusios kovos 6:3, 6:7 (5-7), 2:6, 6:3, 7:6 (7-4) įveikė devintąją pasaulio raketę 28-erių metų serbą Janko Tipsarevičių.

N. Džokovičius „US Open“ pusfinalyje žais šeštąjį, o D. Ferreras - antrąjį kartą.

Kitą pusfinalio porą sudarys ketvirtoji pasaulio raketė 25-erių metų britas Andy Murray ir septintąją vietą pasaulio reitinge užimantis 26-erių metų čekas Tomašas Berdychas.

Mišrių dvejetų varžybų nugalėtojais tapo rusė Jekaterina Makarova ir brazilas Bruno Soaresas. Jie finale 6:7 (8-10), 6:1, 12-10 įveikė čekę Kvetą Peschkę ir lenką Marciną Matkowski.

Bruno Soaresas ir Jekaterina Makarova (nuotr. SCANPIX)Bruno Soaresas ir Jekaterina Makarova (nuotr. SCANPIX)