0

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos čempionai „Manchester City“ futbolininkai namuose 3-1 įveikė Londono „Queens Park Rangers“ ekipą.

Dvikovos favoritai pasižymėjo pirmieji, kai 16 minutę įvartį pelnė vienas brangiausių „City“ futbolininkų Yaya Toure. Tačiau QPR žaidėjai nesiruošė pasiduoti be kovos - antrojo kėlinio pradžioje „status-quo“ atstatė Bobby Zamora.

Praleidę įvartį „Manchester City“ vėl suaktyvėjo ir viena iš nuolatinių atakų pasibaigė įvarčiu: 59 minutę Carlosas Tevezas iš kairiojo QPR baudos aikštelės krašto kamuolį ant galvos „užmetė“ Edinui Džeko, o bosnis jį lengvai nukreipė į vartus.

2-ąją pridėtinio laiko minutę jau E.Džeko perdavimu atsidėkojo C.Tevezui, kuris nestipriu, tačiau taikliu smūgiu įtvirtino „City“ persvarą.

Tai buvo septintasis „Manchester City“ iškovotas taškas, tuo tarpu „Queens Park Rangers“ teturi vieną.

„Manchester City“ 3 - 1 „Queens Park Rangers“

• 16' [1 - 0] Y. Touré

• 59' [1 - 1] B. Zamora

• 61' [2 - 1] E. Džeko

• 90' [3 - 1] C. Tevez