Latvijoje vykusiame Baltijos jaunių (iki 19 metų) merginų futbolo taurės turnyre Lietuvos rinktinė užėmė antrąją vietą.

Trenerio Edmundo Liaudansko vadovaujamos lietuvės 1:2 (1:1) nusileido bendraamžėms iš Estijos ir 2:1 (2:1) įveikė Latvijos futbolininkes.

Turnyro nugalėtojomis tapo dvi pergales iškovojusios estės. Du pralaimėjimus patyrusios latvės liko trečios.

Lietuvos jaunių (iki 17 metų) rinktinė, kurią treniruoja Robertas Klimavičius, Baltijos taurės turnyre 0:2 (0:1) pralaimėjo estėms, 0:5 (0:3) - latvėms ir užėmė trečiąją vietą.

Pirmoji pozicija atiteko estėms, o antroji - latvėms.

Šis turnyras merginų rinktinėms tapo repeticija prieš rudenį vyksiančias Europos čempionatų atrankos varžybas. 17-mečių rinktinė žais vienoje grupėje su Prancūzijos, Vengrijos bei Bosnijos ir Hercegovinos rinktinėmis, o 19-mečių rinktinė susitiks su Vengrijos, Lenkijos ir Šiaurės Airijos bendraamžėmis.