0

Anglijos „Premier“ lygos titulą ginantis „Manchester City“ savo žiūrovų akivaizdoje 3 - 2 palaužė išsišokėlius „Southampton“.

Pirmojo kėlinio pabaigoje aikštės šeimininkus į priekį išvedė tikslus puolėjo Carloso Tevezo įvartis, tačiau po pertraukos praėjus vos keturiolikai minučių Ricke Lambertas atstatė rungtynių pusiausvyrą.

Neprireikė nė dešimties minučių ir greitos kontraatakos smaigalyje atsidūręs „Southampton“ saugas Stevenas Davisas rezultatą persvėrė rezultatą savo komandos naudai.

Svečiai neilgai džiaugėsi įgyta persvarą. Vos po keturių minučių laiku ir vietoje atsidūręs svečių puolėjas Edinas Džeko nuginklavo varžovų vartininką.

Pergalę atnešusį kamuolį į „Southampton“ vartus pasiuntė Samiras Nasri likus dešimt minučių iki pagrindinio laiko pabaigos.

Anglijos „Premier“ lygos I turo rezultatas:

„Manchester City“ 3 - 2 „Southampton“

40' [1 - 0] C.Tevez

59' [1 - 1] R.Lambert

68' [1 - 2] S.Davis

72' [2 - 2] E.Džeko

80' [3 - 2] S.Nasri