Šeštadienį buvo žaidžiamos 15 Italijos taurės („Coppa Italia“) trečiojo etapo rungtynių. Lietuvos rinktinės puolėjo Tomo Danilevičiaus atstovaujama Kastelamarės „Juve Stabia“ ekipa, rungtyniaujanti „Serie B“ pirmenybėse, po dramatiškos kovos ir baudinių serijos įveikė „Serie A“ lygoje rungtyniaujančią Genujos „Sampdoria“ vienuolikę.

T.Danilevičius antrajame kėlinyje, 1-ąją pridėtinio laiko minutę įmušė rezultatą išlyginantį įvartį (1:1), kuris jo komandai leido iš pradžių sužaisti papildomus du kėlinukus, o tada prasibrauti iki 11 metrų baudinių serijos. Šioje, kaip vėliau paaiškėjo, geriau sekėsi „Juve Stabia“ futbolininkams, kurie baudinių seriją laimėjo rezultatu 4:3 ir pateko į ketvirtajį „Coppa Italia“ etapą.

„Coppa Italia“, 3 etapas, rezultatai:

Fiorentina 2 - 0 Novara

Chievo 4 - 0 Ascoli

Cagliari 2 - 1 Spezia

Cesena 3 - 2 Crotone

Cittadella 1 - 0 Ternana

Juve Stabia 1 - 1 Sampdoria (po 11m. baudinių serijos 4-3)

83' [0 - 1] M. Lopez, 90+1' [1 - 1] T. Danilevičius

Torino 4 - 2 Lecce

Atalanta 2 - 0 Padova

Bologna 2 - 1 Varese

Catania 1 - 0 Sassuolo

Genoa 1 - 1 Verona (po 11m. baudinių serijos 1-4)

Livorno 4 - 1 Perugia

Modena 1 - 5 Reggiana

Palermo 3 - 1 Cremonese