0

Londono olimpinių žaidynių bokso varžybų svorio kategorijoje iki 60 kg nugalėtoju tapo ukrainietis Vasilijus Lomačenka. 24-erių metų boksininkas iš Ukrainos finale sekmadienį 19:9 (7:2, 4:3, 8:4) nugalėjo 27-erių metų Pietų Korėjos atstovą Haną Soonchulą.

Korėjietis pusfinalyje įveikė Lietuvos boksininką Evaldą Petrauską.

20-metis Lietuvos boksininkas kartu su 22-ejų metų kubiečiu Yasnieliu Toledo Lopezu, kuris pusfinalyje pralaimėjo S. Lomačenkai, pelnė bronzos medalius.

Svorio kategorijoje iki 69 kg triumfavo dukart pasaulio čempionas 28-erių metų kazachas Serikas Sapijevas. Jis finale 17:9 (4:2, 6:3, 7:4) nugalėjo 21-erių metų britą Freddie Evansą. Beje, Didžiosios Britanijos boksininkas aštuntfinalyje įveikė 24-erių metų lietuvį Egidijų Kavaliauską.

Bronzą pelnė 25-erių metų rusas Andrejus Zamkovojus ir pasaulio čempionas 26-erių metų ukrainietis Tarasas Šelestiukas.

Svorio kategorijos iki 52 kg finale 18-metis kubietis Robeisy Ramirezas Carrazanas 17:14 (6:5, 4:4, 7:5) įveikė 20-metį mongolą Tugscogtą Niambajarą.

Bronzos medalius iškovojo 20-metis airis Michaelas Conlanas ir pasaulio čempionas 23-ejų metų Rusijos atstovas Miša Alojanas.