0

Londono olimpinių žaidynių bokso varžybų svorio kategorijoje iki 49 kg triumfavo Pekino olimpinių žaidynių nugalėtojas ir triskart pasaulio čempionas 31-erių metų kinas Zou Shimingas. Jis finale 13:10 (2:1, 4:3, 7:6) įveikė 32-ejų metų tailandietį Kaeo Pongprayooną.

Bronzos medalius pelnė 25-erių metų airis Paddy Barnesas ir 28-erių metų Rusijos atstovas Davidas Airapetianas.

Svorio kategorijos iki 56 kg finale pasaulio vicečempionas ir 2008 metų Europos čempionas 24-erių metų britas Luke'as Campbellas 14:11 (5:3, 4:5, 5:3) įveikė 23-ejų metų airį Johną Joe Neviną.

Bronzos medaliai atiteko 26-erių metų japonui Satoshi Shimizui ir pasaulio čempionui 21-erių metų kubiečiui Lazaro Alvarezui Estradai.

Svorio kategorijoje iki 64 kg triumfavo 23-ejų metų kubietis Ronielis Iglesias Sotolongo. Jis finale 22:15 (5:4, 6:4, 11:6) nugalėjo 24-erių metų ukrainietį Denisą Berinčyką.

Bronzos padovanojimus pelnė 23-ejų metų italas Vincenzo Mangiacapre ir 30-metis mongolas Munchas Erdenė Urančimegas.

Svorio kategorijos iki 75 kg nugalėtoju tapo pasaulio vicečempionas 26-erių metų japonas Ryota Muratas. Jis finale 14:13 (5:3, 4:5, 5:5) įveikė 22-ejų metų brazilą Esquivą Falcao Florentino.

Bronzą pelnė 26-erių metų uzbekas Abosas Atojevas ir 23-ejų metų britas Anthony'is Ogogo.

Svorio kategorijoje iki 91 kg nugalėtoju tapo pasaulio čempionas 25-erių metų ukrainietis Aleksandras Usykas. Jis finale 14:11 (1:3, 7:5, 6:3) pranoko 30-metį italą Clemente'ą Russo.

Bronzos medalius pelnė 29-erių metų bulgaras Tervelas Pulevas ir pasaulio vicečempionas bei Europos čempionas 19-metis azerbaidžanietis Teimuras Mamadovas.