Londono olimpinių žaidynių vyrų 50 km sportinio ėjimo varžybose šeštadienį Lietuvos atstovas Tadas Šuškevičius užėmė 46-ąją vietą.

27-erių metų lietuvis distanciją įveikė per 4 val. 8 min. 16 sek. Įveikus 35 km, mūsiškis buvo 38-as, o 45 km - 45-as.

2008 metų Pekino olimpinėse žaidynėse T. Šuškevičius, kurio asmeninis rekordas - 3 val. 52 min. 31 sek., buvo 32-as.

Nugalėjo dukart pasaulio čempionas rusas Sergejus Kirdiapkinas. 32-ejų metų ėjikas 50 km distanciją įveikė per 3 val. 35 min. 59 sek. ir 1 min. 10 sek. pagerino olimpinį rekordą.

Sidabro medalį, kaip ir prieš ketverius metus Pekine, iškovojo 27-ejų metų australas Jaredas Tallentas. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 54 sek. (3 val. 36 min. 53 sek.). Trečias finišavo 28-erių metų kinas Si Tianfengas (3 val. 37 min. 16 sek.).

Iš 63 startavusių ėjikų keturi nefinišavo, o aštuoni buvo diskvalifikuoti.