0
TV3

Nesunkia pergale olimpinių žaidynių pirmąjį etapą baigė turnyro favoritė JAV rinktinė, kuri paskutinėse rungtynėse 126:97 (34:32, 26:27, 42:17, 24:21) sutriuškino Argentinos nacionalinę komandą.

A grupėje su penkiomis pergalėmis amerikiečiai tvirtai užėmė pirmą vietą, o tris sykius laimėję ir dvi nesėkmes patyrę argentiniečiai liko treti.

Ketvirtfinalyje JAV susitiks su Australija, o Argentina - su Brazilija.

JAV krepšininkai tradiciškai nesustabdomai rungtyniavo puolime, todėl jų priešininkams beliko tik prisitaikyti prie tokio žaidimo. Argentina tai darė sėkmingai - po pirmų dviejų kėlinių amerikiečių pranašumas siekė vos tašką 60:59. Vis dėlto tai nebegalėjo ilgiau tęstis. Trečiojo ketvirčio viduryje JAV atsiplėšė taip, kad argentiniečiai nė nebegalėjo pagalvoti apie pergalę - 85:68. Mačo favoritus į priekį vedė fantastiškai tritaškius metęs K.Durantas. Dar po trijų kėlinių amerikiečiai savo sąskaitoje turėjo net 102 taškus (102:76).

JAV: Kevinas Durantas 28 (8/10 trit., 22 min.), LeBronas Jamesas 18 (5 rez. perd.), Chrisas Paulas 17 (5/6 trit., 7 rez. perd.), Andre Iguodala (9 atk. kam.) ir Kevinas Love'as (9 atk. kam.) po 13, Kobe Bryantas 11.

Argentina: Emanuelis Ginobili 16 (6 rez. perd., 5 kl.), Carlosas Delfino 13, Andresas Nočioni ir Juanas Gutierrezas po 12, Luisas Scola ir Leo Gutierrezas - po 11.