Po pirmos dienos varžybų daugiakovininkė Austra Skujytė ir jos treneris Aleksas Stanislovaitis liko nemaloniai nustebinti, kai lietuvė turėjo savo poilsį aukoti dėl dopingo testo procedūros praneša LRT.

Įdomu tai, kad iš visų 36 septynkovės varžybų dalyvių, A. Skujytė buvo vienintelė pakviesta atlikti dopingo testo ir tai procedūrai privalėjo skirti porą valandų vietoj poilsio. Tuo piktinosi tiek A. Skujytės treneris, tiek mūsų šalies delegacijos gydytojas Dalius Barkauskas.

Primename, kad po pirmos dienos varžybų A. Skujytė bendroje įskaitoje užėmė antrąją vietą. Pirmojoje rungtyje - 100 m barjeriniame bėgime - lietuvė buvo 32-a (14,00 sek.), tačiau vėliau laimėjo šuolių į aukštį varžybas (1 m 92 cm) ir pakilo į ketvirtąją vietą, o po laimėtos rutulio stūmimo rungties (17 m 31 cm) buvo tapusi lydere. Ketvirtojoje rungtyje - 200 m bėgimo varžybose - A. Skujytė užėmė 32-ąją vietą. Ji nuotolį įveikė per 25,43 sek. (848 tšk.) ir nukrito į antrąją vietą.