0

Pekino olimpinių žaidynių čempionai Didžiosios Britanijos dviratininkai Londono žaidynių dviračių treko vyrų komandų sprinto varžybose iškovojo aukso medalius ir du kartus pagerino pasaulio rekordą.

Pirmajame varžybų etape Krisas Hojus (Chris Hoy), Filipas Hindsas (Philip Hindes) ir Džeisonas Kenis (Jason Kenny) distanciją įveikė per 42,747 sek. ir 0,167 sek. pagerino pasaulio rekordą, kuris nuo 2011 metų gruodžio 1 dienos priklausė Vokietijos dviratininkams.

Finale britai važiavo dar greičiau. Jie nuotolį įveikė per 42,600 sek. ir pranoko prancūzus Gregorį Božą (Gregory Bauge), Mikaelį D'Almeidą (Michael D'Almeida) ir Keveną Siro (Kevin Sireau, 43,013 sek.). Prancūzijos atstovai prieš ketverius metus Pekine taip pat pelnė sidabrą.

Bronzos medalius iškovojo vokiečiai Renė Endersas (Rene Enders), Robertas Forstemanas (Robert Forstemann) ir Maksimilianas Levis (Maximilian Levy). Jie „mažajame“ finale distanciją įveikė per 43,209 sek. ir pranoko pasaulio čempionus australus Metjų Glecerį (Matthew Glaetzer), Šeiną Perkinsą (Shane Perkins) ir Skotą Sanderlendą (Scott Sunderland, 43,355 sek.).