0

Lietuvos tenisininkui Ričardui Berankiui nepavyko laimėti Los Andžele (JAV) vykusio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour 250“ serijos turnyro „Farmers Classic“, kurio prizų fondą sudarė 557,55 tūkst. JAV dolerių.

22-erių metų lietuvis, kuris pasaulio reitinge užima 141-ąją vietą, vienetų varžybų finale sekmadienį 0:6, 2:6 pralaimėjo 57-ajai pasaulio raketei 24-erių metų amerikiečiui Semui Kveriui (Sam Querrey).

Mačas truko 52 min.

JAV tenisininkas turnyrą Los Andžele laimėjo trečiąjį kartą. Prieš tai jis šiose varžybose triumfavo 2009 ir 2010 metais.

Pakeliui į finalą R. Berankis pagrindinėse varžybose nugalėjo keturis varžovus iš Vokietijos, Rusijos, Prancūzijos ir Australijos, o atrankos varžybose įveikė du amerikiečius ir urugvajietį.

Patekdamas į finalą, R. Berankis pelnė 150 ATP reitingo taškų ir 53 tūkst. dolerių premiją. Dar 12 taškų lietuviui atiteko už įveiktą atrankos barjerą.