0

Londono olimpinių žaidynių dziudo imtynių turnyro moterų svorio kategorijos iki 48 kg nugalėtoja šeštadienį tapo dukart pasaulio čempionatų bronzos medalių laimėtoja brazilė Sara Menesas (Sarah Menezes).

22-ejų metų Brazilijos dziudo imtynininkė finale įveikė Pekino olimpinių žaidynių čempionę 29-erių metų rumunę Aliną Dumitru.

Bronzos medalius pelnė 21-erių metų belgė Šarlina van Snik (Charline van Snick) ir 25-erių metų vengrė Eva Černovicki (Eva Csernoviczki).

Vyrų svorio kategorijos iki 60 kg finale 23-ejų metų Rusijos atstovas Arsenas Galstianas vos per 40 sek. nugalėjo dukart pasaulio vicečempioną 27-erių metų japoną Hiroakį Hiraoką (Hiroaki Hiraoka).

Bronza atiteko 23-ejų metų brazilui Felipei Kitadajui (Felipe Kitadai) ir dukart pasaulio čempionui 25-erių metų uzbekui Rišodui Sobirovui.