Stephonas Marbury pelnė 21 tašką ir padėjo savo ekipai iškovoti pergalę. Nesenai pasibaigusiose rungtynėse, kurios vyko legendinėje "Madison Square Garden" arenoje, Niujorke "Knicks" ekipa 92:74 (21:22, 19:20, 35:13, 17:19) nugalėjo Toronto "Raptors" ekipą.

Pirmojoje rungtynių pusėje žaidimas buvo apylygis. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Raptors" ekipa - 9:4. Vėliau "Knicks" ekipa rezultatą persvėrė ir laimėjo pirmąjį ketvirtį 22:21. Antrajame kėlinyje taip pat vyko atkakli ekipa, nei vienai ekipai nepavyko susikrauti solidesnės persvaros. Toronto persvara po 24 žaidimo minučių išaugo iki 42:40.

Po ilgosios pertraukos Niujorko ekipa sužaidė lemiamas 12 minučių per kurias ir buvo laimėtos rungtynės. Nuo pat pradžių "užsakiusi" didelį rungtynių tempą jį realizavo vieną ataką po kitos, kai tuo tarpu Toronto ekipai nesisekė nei prie vieno nei prie kito krepšio. Ketvirtį "Raptors" pralaimėjo net 22 taškų skirtumų. Ketvirtasis ketvirtis liko tik formalumas.

"Knicks" ekipai 21 tašką pelnė Stephonas Marbury, Channingas Frye pridėjo 20 taškų, Renaldas Balkmas - 15, Nate`o Robinsono sąskaitoje 12 taškų.

"Raptors" ekipai Chrisas Boshas pelnė 21 tašką, T. J. Fordas pridėjo 14 taškų, Juanas Dixonas - 9, Andrea Bargani ir Joey Grahamas pelnė po 7 taškus.