Ščecine (Lenkija) šeštadienį vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose nugalėtojais tapo du Lietuvos atstovai - disko metikas Virgilijus Alekna ir šuolininkas į aukštį Raivydas Stanys.

Dukart olimpinis čempionas V. Alekna sėkmingiausiu, trečiuoju, bandymu diską numetė 68 m 50 cm ir vienu centimetru pagerino šių varžybų rekordą, kurį pernai pasiekė lenkas Piotras Malachovskis (Piotr Malachowski).

40-metis V. Alekna pirmuoju bandymu diską nusviedė 63 m 61 cm, antruoju - 65 m 61 cm, šeštuoju - 67 m 45 cm, o ketvirtasis ir penktasis bandymai buvo neįskaityti.

Antrąją vietą užėmė australas Benas Haradinas (Benn Harradine, 64 m 92 cm), o trečiąją - P. Malachovskis (64 m 29 cm).

25-erių metų Europos vicečempionas R. Stanys antruoju bandymu peršoko kartelę, iškeltą į 2 m 25 cm aukštį. 2 m 7 cm, 2 m 14 cm ir 2 m 20 cm aukščius jis įveikė pirmaisiais bandymais.

36-erių metų ieties metikė Indrė Jakubaitytė užėmė trečiąją vietą. Ji ietį nuskraidino 55 m 92 cm. Įskaityti buvo tik du lietuvės bandymai.

Nugalėjo lenkė Barbara Madeičik (Barbara Madejczyk, 56 m 72 cm). Antra liko vokietė Franciska Krebs (Franziska Krebs, 55 m 97 cm).