Didžiosios Britanijos sostinėje Londone vykstančio Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Deimantinės lygos“ varžybų aštuntojo etapo vyrų disko metimo varžybose penktadienį dukart olimpinis čempionas Virgilijus Alekna užėmė antrąją vietą.

40-metis lietuvis sėkmingiausiu, ketvirtuoju, bandymu diską numetė 63 m 71 cm. V. Alekna pirmuoju bandymu diską nusviedė 58 m 16 cm, antruoju ir trečiuoju - 61 m 39 cm, penktuoju - 61 m 67 cm, o šeštasis mėginimas nebuvo įskaitytas.

Nugalėjo Pekino olimpinių žaidynių čempionas estas Gerdas Kanteris - 64 m 85 cm. Trečiąją vietą užėmė britas Lawrence'as Okoye - 63 m 33 cm.

Varžybose dalyvavo dešimt sportininkų.

Moterų šuolių į aukštį varžybose Airinė Palšytė užėmė šeštąją vietą. Lietuvė, kuriai penktadienį sukako 20 metų, peršoko į 1 m 91 cm aukštį iškeltą kartelę.

Varžybose dalyvavo devynios sportininkės.