Rusijoje, Leningrado srityje, vykusių Tarptautinės žirgų sporto federacijos (FEI) pasaulio konkūrų taurės Vidurio Europos lygos Šiaurės grupės varžybų „Grand Prix“ rungtyje (kliūčių aukštis - 140-160 cm) Lietuvos atstovas Benas Gutkauskas su Carolien VH Scheefkasteel užėmė antrąją vietą.

Paskutinės, devintosios, varžybų rungties persirungime 25-erių metų šiaulietis nusileido rusei Anai Gromzinai su Pimlico. 95-ąją vietą pasaulio reitinge užimančiam B. Gutkauskui atiteko 5400 eurų (apie 18650 litų) premija. Nugalėtojai atiteko 6750 eurų.

Trečias liko rusas Kirilas Majorovas su Unique.

Kitas Lietuvos raitelis - 39-erių metų Andrius Petrovas su P&L van Helsing užėmė aštuntąją vietą.

Iš viso pagrindinėje rungtyje dalyvavo 15 raitelių.

B. Gutkauskas su Lifou laimėjo aštuntąją rungtį (145 cm; 47 duetai). Geriausias Lietuvos raitelis trečiojoje rungtyje (145 cm; 40) su Carolien VH Scheefkasteel užėmė antrąją, o su Lifou - trečiąją vietas.

A. Petrovas su Bailey's laimėjo ketvirtąją (120-125 cm; 40) ir septintąją (125-130 cm; 40) rungtis, o šeštojoje rungtyje su Ricco Dono (150 cm; 33) užėmė antrąją vietą.

Šiose varžybose B. Gutkauskas uždirbo beveik 20 tūkst., o A. Petrovas - beveik 7 tūkst. eurų.