Sekmadienį prasidėjusio 2007 metų "Formulės 1" lenktynių pasaulio čempionato pirmojo etapo - Australijos Grand Prix varžybų - nugalėtoju tapo "Ferrari" komandoje debiutavęs suomis Kimis Raikkonenas.

27-erių metų K. Raikkonenas 58 trasos ratus nuvažiavo per 1 valandą 25 minutes 28,770 sekundės ir, iškovojęs dešimtąją pergalę karjeroje, 7,242 sek. aplenkė dukart pasaulio čempioną praėjusiais metais Australijoje pergalę šventusį ispaną Fernando Alonso su "McLaren".

Nuo nugalėtojo atsilikęs 18,595 sek. trečias finišavo kitas "McLaren" pilotas "Formulės-1" pasaulio čempionato debiutantas ir pirmas tamsiaodis šiose lenktynėse britas Lewisas Hamiltonas:

1. Kimi Raikkonen (Suomija) Ferrari 1:25:28.770 2. Fernando Alonso (Ispanija) McLaren atsiliko 7.242 sek. 3. Lewis Hamilton (D. Britanija) McLaren 18.595 4. Nick Heidfeld (Vokietija) BMW Sauber 38.763 5. Giancarlo Fisichella (Italija) Renault 1:06.469 6. Felipe Massa (Brazilija) Ferrari 1:06.805 7. Nico Rosberg (Vokietija) Williams-Toyota 1 ratas 8. Ralf Schumacher (Vokietija) Toyota 1 9. Jarno Trulli (Italija) Toyota 1 10.Heikki Kovalainen (Suomija) Renault 1

"Formulės 1" čempionato lyderių rikiuotė po pirmojo etapo:

1. Kimi Raikkonen (Suomija) 10 tšk. 2. Fernando Alonso (Ispanija) 8 3. Lewis Hamilton (D. Britanija) 6 4. Nick Heidfeld (Vokietija) 5 5. Giancarlo Fisichella (Italija) 4 6. Felipe Massa (Brazilija) 3 7. Nico Rosberg (Vokietija) 2 8. Ralf Schumacher (Vokietija) 1

Pirmąja konstruktorių taurės įskaitos lydere su 14 taškų tapo "McLaren" komanda: