Į priekį Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) superfinale išsiveržė Majamio „Heat“ krepšininkai, namuose paklupdę Oklahomos „Thunder“ ekipą - 91:85 (26:20, 21:26, 22:21, 22:18).

Serijoje iki keturių pergalių „Heat“ pirmauja 2:1. Ketvirtasis serijos mačas vėl vyks Majamyje.

Pirmuosius komandos aštuoniolika taškų pelnė didysis „Heat“ trejetas - LeBronas Jamesas, Dwyane'as Wade'as bei Chrisas Boshas (18:16). Tiesa, skirtumas kiek labiau padidėjo tik tada, kai prie lyderių prisijungė kiti žaidėjai (26:20). „Thunder“ perėmė iniciatyvą (36:35), tačiau antrojo kėlinio pabaigoje „Heat“ susigrąžinti persvarą padėjo du Shane'o Battier tolimi metimai (47:43).

Po pertraukos Oklahomos komanda privertė sunerimti Majamio klubo aistruolius (64:54), bet „Thunder“ pristabdė ketvirtąją pražangą likus žaisti pusantro kėlinio užsidirbęs lyderis Kevinas Durantas, iki tol spėjęs surinkti 21 tašką (9/13 met.). Svarbiausio krepšininko netektis gerokai atsiliepė svečių žaidimui - „Heat“ spurtavo ir išsiveržė į priekį 69:67.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Thunder“ išsiveržė į priekį  (77:76), bet netrukus pateko į duobę, o Eriko Spoelstros auklėtiniai kaipmat tuo pasinaudojo - 84:77. Kai jau atrodė, kad „Heat“ visiškai kontroliuoja situaciją, aikštės viduryje kamuolį prarado D.Wade'as, o „Heat“ praleido keturis greitus taškus iš eilės ir likus kiek daugiau nei pusantros minutės pirmavo vos minimaliu skirtumu - 87:86. Vis dėlto lemiamomis akimirkomis „Heat“ išlaikė pranašumą ir šventė svarbią pergalę.

„Heat“: LeBronas Jamesas 29 (13 atk. kam.), Dwyane'as Wade'as 25 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Chrisas Boshas 10 (3/12 met.), Shane'as Battier 9.

„Thunder“: Kevinas Durantas 25, Russellas Westbrookas 19, Kendrickas Perkinsas 10 (12 atk. kam.), Jamesas Hardenas (2/10 met., 6 rez. perd.) ir Derekas Fisheris po 9.