0

Įspūdingu 18:2 spurtu rungtynes pradėję, tačiau mačo pabaigoje persvarą iššvaistę Majamio „Heat“ krepšininkai svečiuose 100:96 (27:15, 28:28, 23:24, 22:29)  nugalėjo Oklahomos „Thunder“ ekipą ir išlygino Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) superfinalo serijos rezultatą - 1:1. Kiti trys mačai bus žaidžiami Majamyje.

Sėkmingiau mačą pradėjo Majamio „Heat“ krepšininkai, jau po pirmųjų L.Jameso ir D.Wade'o žaibiškų atakų išsiveržę į priekį 11 taškų skirtumu (13:2). Ketvirčiui įpusėjus „Thunder“ ekipa ir toliau nerado kelių prie varžovų krepšio (20:5). Vis dėlto kėliniui besibaigiant J.Hardenas pelnė 5 taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki dvylikos - 27:15.

Antrajame ketvirtyje po S.Ibaka'os ir J.Hardeno metimų komandas skyrė 8 taškai (35:27). Čia pat atsakė Ch.Boshas ir S.Battieras, atotrūkis tarp komandų vėl padidėjo iki trylikos (42:29). Iki didžiosios pertraukos likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes varžovo klaida pasinaudojęs L.Jamesas pelnė dvitaškį, o M.Chalmersas kitoje atakoje - tritaškį ir svečiai darsyk nutolo (51:34). Po dviejų kėlinių varžovus skyrė tie patys 12 taškų - 55:43.

Trečiajame kėlinyje „Thunder“ perimti iniciatyvos nesisekė, D.Wade'as pelnė dvitaškį ir atstatė 15 taškų persvarą (67:52). K.Durantas atsakė metimu iš toli, tačiau taip pat tritaškį įmetė ir S.Battieras (70:55). „Thunder“ surengus spurtą 6:0 atstumas tarp komandų po labai ilgo laiko tapo vienženklis (70:61). Oklahomos krepšininkams ketvirtį laimėjus vos 1 tašku, likus žaisti 12 minučių „Heat“ pirmavo vienuolika - 78:67.

„Thunder“ padėtį pagerino puikus K.Duranto žaidimas mačo pabaigoje, kuomet šis „smeigė“ tritaškį, o vėliau įspūdingu dėjimu apkarpė deficitą iki 8 taškų (82:74). J.Hardenas jį dar labiau sumažino (82:76). R.Wesbrookui įmetus dvitaškį su pražanga „Heat“ pirmavo vos 4 taškais (85:81). R.Westbrookui vėl pasižymėjus sudėtingu metimu iš po krepšio tarp komandų liko 3 taškai (94:91). L.Jamesas ir Ch.Boshas atsakė tuo pačiu, „Heat“ vėl galėjo lengviau atsikvėpti (98:91).Visgi dar kartą sužibėjo K.Durantas, iš pradžių pelnęs greitus du taškus, vėliau - tritaškį ir sugrąžinęs intrigą (98:96). L.Jamesas sumetė abu baudų metimus, o per likusį laiką „Thunder“ persverti rezultato nebesugebėjo - 100:96.

„Heat“: LeBronas Jamesas 32 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Dwyane'as Wade'as 24 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Shane'as Battieras 17 (5/7 trit.), Chrisas Boshas 16 (15 atk. kam.).

„Thunder“: Kevinas Durantas 32, Russelas Westbrookas 27 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Jamesas Hardenas 21, Serge'as Ibaka 7.