0

Trečiąją pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos finalo serijoje pasiekė Bostono „Celtics“ krepšininkai, išvykoje 94:90 (16:24, 24:18, 25:18, 29:30) palauždami Majamio „Heat“ komandą.

Serijoje iki keturių pergalių „Celtics“ pirmauja 3:2 ir jau šeštosiose rungtynėse namuose gali užsitikrinti vietą didžiajame NBA finale.

„Heat“ nuo nesėkmės neišgelbėjo net ir po traumos grįžęs vienas iš lyderių Chrisas Boshas, per 14 minučių pelnęs 9 taškus ir atkovojęs 7 atšokusius kamuolius.

Lemiamomis minutėmis „Celtics“ buvo priversti vytis šeimininkus, bet komandą svarbiu metu į priekį kilstelėjo du tritaškius pataikęs Mickaelis Pietrusas, o lemiamą „vinį į “Heat„ karstą“ smeigė Paulas Pierce'as, tolimu metimu paskutinę minutę padidinęs skirtumą iki keturių (90:86).

Nugalėtojams Kevinas Garnettas (11 atk. kam.) pelnė 26, P.Pierce'as - 19, Ray'us Allenas ir M.Pietrusas - po 13, Brandonas Bassas - 10 taškų.

LeBronas Jamesas (13 atk. kam.) bei Dwyane'as Wade'as pralaimėjusiems surinko atitinkamai 30 ir 27 taškus.