0

Bostono „Celtics“ krepšininkai atstatė pusiausvyrą. NBA Rytų konferencijos finalo serijoje „Celtics“ savų sirgalių akivaizdoje 93:91 (34:23, 27:24, 12:21, 16:21, 4:2) po pratęsimo palaužė Majamio „Heat“ komandą ir išlygino bendrą rezultatą - 2:2.

Paskutinėmis sekundėmis „Heat“ galėjo išgelbėti Dwyane'as Wade'as, tačiau jo tritaškis metimas, galėjęs išplėšti pergalę (91:93), buvo netaiklus.

Pagrindinio laiko pabaigoje Majamio klubą atgaivino LeBronas Jamesas, tolimu metimų likus kiek daugiau nei pusei minutės išlygindamas rezultatą (89:89). Vis dėlto netrukus „Heat“ lyderis gavo šeštąją asmeninę pražangą, o krepšininko pastangų itin trūko ekipai, kuri per pratęsimą pelnė vos 2 taškus. Beje, pražangų limitą L.Jamesas per savo karjerą „Heat“ klube išnaudojo pirmą kartą.

Verta paminėti, kad „Celtics“ antrojo kėlinio pabaigoje pirmavo 18 taškų skirtumu - 61:43.

Nugalėtojams Paulas Pierce'as pelnė 23, Kevinas Garnettas (14 atk. kam., 5 blk.) - 17, Ray'us Allenas - 16, Rajonas Rondo (15 rez. perd.) - 15, Brandonas Bassas - 11, Kenyonas Doolingas - 10 taškų.

L.Jamesas (7 kl.) pralaimėjusiems surinko 29, D.Wade'as (6 rez. perd.) - 20, Udonis Haslemas (17 atk. kam.) ir Mario Chalmersas - po 12 taškų.