Rusijos sostinėje Maskvoje vykusio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės antrojo etapo varžybose Lietuvos atstovai iškovojo tris medalius - vieną aukso ir du sidabro.

Dviviečių kanojų varžybose 200 m distancijoje triumfavo daugkartiniai pasaulio ir Europos čempionai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis. Jie finale nuotolį įveikė per 37,497 sek. ir antrąją vietą užėmusius Brazilijos irkluotojus pralenkė 0,409 sek.

Lietuviai šeštadienį laimėjo pirmąjį atrankos plaukimą ir pelnė tiesioginį kelialapį į finalą.

Šioje rungtyje kovojo 13 įgulų.

Vienviečių kanojų varžybose sidabro medalį pelnė Lietuvos atstovas Jevgenijus Šuklinas. Jis finale 200 m distanciją įveikė per 40,207 sek. ir nusileido tik Azerbaidžano irkluotojui Andrejui Kraitorui (39,827 sek.).

Kitas Lietuvos atstovas - Jevgenijus Miasniankinas finišavo šeštas (42,073 sek.).

Sidabro medalius 500 m distancijoje pelnė kanojininkai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas (1.38,158). Jie finale nusileido tik vokiečiams Maksui Rendšmitui (Max Rendschmidt) ir Kajui Speneriui (Kai Spenner, 1.36,269).

Vienviečių kanojų varžybose 1000 m nuotolyje R. Nekriošius liko šeštas.

200 m distancijos finale kanojininkas Ignas Navakauskas finišavo ketvirtas, o Egidijus Balčiūnas - šeštas.