0
TV3

Dramatišką pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos finale pasiekė Majamio „Heat“ krepšininkai, savų sirgalių akivaizdoje 115:111 (18:24, 28:29, 35:22, 18:24, 16:12) po pratęsimo palaužę Bostono „Celtics“.

Serijoje iki keturių pergalių „Heat“ pirmauja 2:0. Sekančios dvi rungtynės vyks Bostone.

„Celtics“ neišgelbėjo net ir rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidęs Rajonas Rondo, kurio sąskaitoje - net 44 taškai. Įžaidėjas dar atkovojo 8 kamuolius bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Nugalėtojams LeBronas Jamesas (10 atk. kam., 7 rez. perd.) surinko 34, Dwyane'as Wade'as - 23, Mario Chalmersas (6 rez. perd.) - 22, Udonis Haslemas (11 atk. kam.) - 13 taškų.

Pralaimėjusiųjų gretose R.Rondo geriausiai talkino Paulas Pierce'as (21 tšk.), Kevinas Garnettas (18 tšk., 8 atk. kam.) bei Ray'us Allenas (13 tšk.).