Švedijoje vykstančio Europos orientavimosi sporto čempionato sprinto varžybose šeštadienį Lietuvos atstovas Jonas Vytautas Gvildys užėmė aštuntąją vietą.

Nugalėjo švedas Jonas Leandersonas (Jonas Leandersson). Jis 3,5 km trasą su 20 kontrolinių punktų įveikė per 15 min. 20 sek. J. V. Gvildys nuo nugalėtojo atsiliko 42 sek.

Sidabras atiteko Bulgarijos, o bronza - Švedijos ir Šveicarijos atstovams.

Simonas Krėpšta sprinto finale tarp 51-o dalyvio buvo 32-as (+1.33).

Moterų sprinto varžybose triumfavo šveicarė Simona Nigli (Simone Niggli). Ji 3,2 km trasą su 16 kontrolinių punktų įveikė per 14 min. 58 sek. Šveicarijos orientacininkė Europos čempione tapo dešimtą kartą.

Sidabras atiteko Švedijos, o bronza - Danijos atstovėms.

Aušrinė Kutkaitė tarp 50-ies finalo dalyvių buvo 31-a (+2.37), o Kristina Rybakovaitė - 37-a (+3.05).

Atrankos varžybose dalyvavo 67 moterys ir 105 vyrai.

Europos orientavimosi sporto čempionatas sekmadienį baigsis trijų etapų estafečių varžybomis.

Europos orientavimosi sporto čempionate dalyvauja 287 sportininkai iš 33 šalių.