Antrąją pergalę Rusijos čempionato finalo serijoje iškovojo Jono Kazlausko treniruojama Maskvos CSKA su dviem lietuviais, kuri namuose 79:61 (18:5, 23:19, 14:21, 24:16) įveikė Maskvos srities „Chimki“ klubą, kuriam vadovauja Rimas Kurtinaitis, bei serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:0.

CSKA gretose nežaidė kojos traumą patyręs Andrejus Kirilenko. Krepšininkas atsiimdamas geriausio Rusijos pirmenybių žaidėjų prizą šlubčiojo, tačiau tvirtino, jog trauma nėra rimta ir jis galbūt dar šį sezoną pasirodys ant parketo.

Darjušas Lavrinovičius per 4 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškiai), atkovojo 2 kamuolius ir 3 kartus prasižengė.

23 minutes rungtyniavęs Ramūnas Šiškauskas įmetė 12 taškų (3/3 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), blokavo varžovo metimą, 3 sykius prasižengė, prarado 2 kamuolius ir buvo antras pagal rezultatyvumą.

Daugiausiai taškų nugalėtojams surinko Nenadas Krstičius, kurio sąskaitoje 21 taškas. Aleksejus Švedas pridėjo 12, Milošas Teodosičius - 11 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Jeffas Adrienas (8 atk. kam.) ir Krešimiras Lončaras, atitinkamai pelnę 16 bei 10 taškų.