Poznanėje (Lenkija) vykstančių baidarių ir kanojų irklavimo olimpinės atrankos varžybų vienviečių baidarių varžybų 200 m distancijoje finale ketvirtadienį Lietuvos atstovas Egidijus Balčiūnas finišavo antras ir pelnė kelialapį į olimpines žaidynes.

Lietuvis nuotolį įveikė per 37,901 sek. ir nusileido tik belgui Richardui Maxime'ui (37,853 sek.).

E. Balčiūnas atrankos plaukime trečiadienį taip pat buvo antras bei pasidalijo 2-3 vietas pusfinalio plaukime.

Atrankos varžybose dalyvavo 22 irkluotojai.

Dviviečių baidarių varžybų 1000 m distancijoje finale Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas finišavo šešti (3 min. 18,387 sek.).

Dviviečių kanojų varžybų finale Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis liko paskutiniai - devinti (4.11,900).

Kaip jau skelbta, 200 m distancijoje baidarininkai E. Balčiūnas ir Ignas Navakauskas liko aštunti.

Jau anksčiau kelialapį į olimpines žaidynes iškovojo kanojininkas Jevgenijus Šuklinas.