Pirmąją pergalę Rusijos nacionalinio čempionato finalo serijos starte iškovojo Jono Kazlausko treniruojama Maskvos CSKA ekipa, namuose 81:62 (17:20, 18:12, 17:16, 29:14) nepasigailėjusi Maskvos srities „Chimki“ krepšininkų, vadovaujamų Rimo Kurtinaičio. Serijoje iki trijų pergalių Rusijos čempionai išsiveržė rezultatu 1-0.

Armiečių pergalę apkartino Andrejaus Kirilenkos trauma, trečiojo kėlinio pabaigoje palikusi CSKA be savo lyderio. Žaidėjas susižeidė čiurną, apie gydymo laiką kol kas nepranešama.

R.Šiškauskas aikštėje praleido 12 minučių, pelnė pelnė 1 tašką (0/1 dvit, 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 1 pražangą bei sykį suklydo.

D.Lavrinovičius per 22 minutes įmetė 14 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, trissyk prasižengė bei išprovokavo pražangą.