0

Kauno „Žalgirio“ treneris Aleksandras Trifunovičius įnirtingai dirigavo kiekvienam jo komandos veiksmui ir rungtynių pabaigoje pergalingai sugniaužė kumščius. „Siemens“ arenoje trenerių iš Serbijos nuotaikos buvo visiškai skirtingos - Kauno krepšininkai antrą kartą finalo serijoje 86:76 parbloškė savo varžovus ir sieks tiesiausiu keliu išsikovoti čempionų žiedus rašo lrytas.lt.

Pergalę iškovoję kauniečiai Lietuvos krepšinio lygos finalo serijoje iki trijų pergalių pirmauja jau 2:0.

„Labai noriu padėkoti savo komandai už susikaupimą didžiąją rungtynių dalį. 25 rungtynių minutes mes buvome pakankamai geri, nuolat gerinome žaidimą, geriau sekėsi pulti. Bet čempionus pirmiausia lemia gynyba. Po sėkmingos atkarpos trečiajame kėlinyje šiek tiek sustojome, praleidome keletą varžovų atakų, tačiau atsilaikėme.

Nepaisant to, įsėdę į autobusą turime pamiršti šį mačą ir ruoštis kitam. Nesvarbu, ką sugalvos varžovai, mes turime žaisti dar geriau.

Šį kartą puikiai sužaidė T. Delininkaitis. Pirmą kartą jį pamačiau 2005-aisiais, kai jis žaidė „Lietuvos ryte“, o aš treniravau „Crven Zvezda“, ir niekada neabejojau jo talentu. Specialiai jam atakų nekūrėme, tačiau kai pamatėme, kad jam sekasi, leidome ir toliau žaisti intensyviai“, - kalbėjo A. Trifunovičius.