0

Pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalyje pasiekė Bostono „Celtics“ komanda, savų sirgalių akivaizdoje po pratęsimo palaužusi Atlantos „Hawks“ - 90:84 (17:19, 23:19, 20:20, 20:22, 10:4).

Serijoje iki keturių pergalių Doco Riverso auklėtiniai pirmauja 2:1.

Nugalėtojų gretose nesulaikomai rungtyniavo po priverstinai dėl NBA bausmės praleistų rungtynių grįžęs Rajonas Rondo. Įžaidėjas pasižymėjo trigubu dubliu - pelnė 17 taškų, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Įdomu, kad po pirmosios mačo pusės R.Rondo nebuvo pelnęs nė taško „iš žaidimo“.

Paulas Pierce'as (3/12 met.) prie pergalės pridėjo 21, Kevinas Garnettas (13 atk. kam.) - 20, Ray'us Allenas - 12 taškų.

Pralaimėjusiems 29 taškus surinko Joe Johnsonas (8 atk. kam.), 23 - Jeffas Teague'as (6 rez. perd.), 12 - Tracy McGrady (9 atk. kam.).