0

Londono „Chelsea“ prieš Miuncheno „Bayern“ - toks bus šių metų UEFA Čempionų lygos finalas. Atsakomosiose  turnyro pusfinalio rungtynėse Madrido „Real“ įveikė Miuncheno „Bayern“ 2-1, bet dviejų rungtynių rezultatas laimėtojų neišaiškino. 11 metrų baudinių serijoje tikslesni buvo vokiečiai.

Dūris: 6 minutę teisėjas iš Vengrijos Viktoras Kassai paskyrė diskutuotiną 11 metrų baudinį.Prie baudinio žymos stojo Cristiano Ronaldo ir jo taiklus smūgis nuginklavo Manuelį Neuerį.

Dešimt: Tiek įvarčių šiame Čempionų lygos sezone įmušė Cristiano Ronaldo. Dešimtas krito  14 akistatos su Miuncheno „Bayern“ ekipa.

Lygybė: 27 minutę Arjeno Robbeno smūgis nuo 11 m baudos žymos atstatė dviejų mačų bendrą rezultatą. - 3-3.

Rebusas: Miuncheno „Bayern“: įmušti vieną ir gintis. Arba tik gintis. Madrido „Real“; vieną praleisime - teks mušti du. Gal geriau gintis? Tokius rebusus varžovai sprendė per pagrindinį ir per pridėtą rungtynių laiką. Abi komandos žaidė atsargiai ir sulaukė 11 metrų baudinių serijos

Loterija: Pirmieji muša Miuncheno „Bayern“ Davidas Alaba - 1-0. Cristiano Ronaldo - nėra; Mario Gomez 2-0; Kaka - nėra; Toni Kroosas- nėra, Xabi Alonso 2-1; Phillipas Lahmas - nėra, Sergio Ramosas -  nėra; Bastianas Šveinšteigeris 3-1.

Rezultatas:

Madrido „Real“ 2:1 Miuncheno „Bayern“

'6 D. Alaba (geltona kortelė)

6' C. Ronaldo [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)

14' C. Ronaldo [2 - 0]

'26 Pepe (geltona kortelė)

27' A. Robbenas [2 - 1] (iš 11 metrų baudinio)