Lietuvos moterų teniso rinktinė Egipte vykstančio pasaulio moterų teniso komandų čempionato - Federacijos taurės („Fed Cup“) varžybų - Europos/Afrikos zonos III grupės turnyro paskutiniame, penktajame, B grupės mače penktadienį 1-2 nusileido Tuniso komandai.

Pirmąją nesėkmę patyrusios lietuvės B grupėje užėmė antrąją vietą. Be pralaimėjimų žengiančios tunisietės tapo grupės nugalėtojomis.

Vienintelį tašką penktadienio mače Lietuvos rinktinei pelnė 16-metės Justinos Mikulskytės ir 15-metės Akvilės Paražinskaitės duetas. Mūsiškių varžovės Nour Abbes ir Mouna Jebri dėl traumos pasitraukė iš kovos pirmajame sete, pirmaudamos 3:2.

Pajėgiausia Lietuvos tenisininkė 26-erių metų Lina Stančiūtė (222-oji pasaulio raketė) 1:6, 7:6 (7-5), 0:6 nusileido Onsai Jabeur (651), o 17-metė Joana Eidukonytė (1143) 6:2, 2:6, 6:7 (6-8) pralaimėjo N. Abes (1006).

Dėl patekimo į Europos/Afrikos zonos II grupę Lietuvos rinktinė kovos su pirmąją vietą A grupėje užėmusia Maroko komanda. Tuniso tenisininkės pusfinalyje žais su Airijos atstovėmis.