Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio serijoje tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir „Šiaulių“ komandų prireiks lemiamų rungtynių. Uostamiesčio krepšininkai po nesėkmės pirmoje dvikovoje atsirevanšavo namuose - 101:84 (23:19, 20:22, 25:26, 33:17).

Lemiamos serijos rungtynės Šiauliuose įvyks balandžio 21 dieną.

Uostamiesčio krepšininkai užtikrintai pradėjo rungtynes ir nutolo 18:8, tačiau šeimininkų viešpatavimas baigėsi antrajame kėlinuke, kuomet šešis taškus iš eilės pelnęs R.Broadusas persvėrė rezultatą - 28:27. Vis dėlto klaipėdiečiai susigrąžino iniciatyvą ir po dviejų kėlinių buvo priekyje 43:41. Dar kartą atitrūkti „Neptūnui“ pavyko ketvirtojo kėlinio pradžioje. Kaip paaiškėjo vėliau, tai šiauliečiams buvo lemiamas smūgis - po spurto, leidusio nutolti 75:67, „Neptūno“ ekipa atkurti intrigos nebeleido.

„Neptūnas“: L.Mikalauskas 27 (8 atk. kam.), M.Mažeika 18, M.Ruikis ir M.Girdžiūnas po 12, A.Viskontas (9 rez. perd.) ir A.Valeika po 9.

„Šiauliai“: V.Vasylius 30 (7 atk. kam.), R.Broadusas, E.Ruzgas ir A.Šikšnius po 10.