0

Antradienio vakarą buvo žaidžiamos pirmosios UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynės tarp Miuncheno „Bayern“ ir Madrido „Real“ ekipų, kurias rezultatu 2-1 laimėjo bavarai.

Aikštės šeimininkų gretose rungtynių pradžioje pasižymėjo Franckas Ribery. Po pertraukos rezultatą išlygino Madrido ekipos saugas Mesutas Ozilas, tačiau mačo pabaigoje puolėjas Mario Gomezas išplėšė „Bayern“ pergalę.

Pirmą pavojingą epizodą prieš varžovų vartų sukūrė svečiai. „Real“ puolėjas Karimas atsidūrė vienas prieš „Bayern“ vartininką, tačiau Manuelis Neueris sugebėjo atmušti pavojingą prancūzo šūvį iš bavarų baudos aikštelės.

17 mačo minutę „Bayern“ saugas Franckas Ribery po pakelto kampinio stipriu smūgiu išvedė aikštės šeimininkus į priekį. Dar po dešimties minučių bavarų saugas Bastianas Schweinsteigeris smūgiu iš toliu pasiuntė kamuolį šalia „Real“ vartų virpsto.

Iki pertraukos abi ekipos pasikeitė keliais pavojingais išpuoliais, tačiau iki teisėjo švilpuko rezultatas išliko nepakitęs.

Antrojo kėlinio pradžioje K.Benzema vėl buvo pavojingai įsiveržęs į „Bayern“ baudos aikštelę, tačiau bavarų gynėjas Jerome Boatengas paskutinę sekundę išmušė kamuolį iš po prancūzų kojų.

53 minutę po tikslaus Cristiano Ronaldo perdavimo bavarų baudos aikštelėje „Real“ saugas Mesutas Ozilas išlygino rezultatą.

Dar po dešimties minučių „Bayern“ puolėjas Mario Gomezas atsidūrė vienas prieš Madrido ekipos vartininką Ikerą Casillą, tačiau ispanas laiku išbėgo iš vartų sustabdė įvarčiu galėjusią pasibaigti aišktės šeimininkų ataką.

Likus 20 minučių iki pagrindinio laiko pabaigos M.Gomezas po „Real“ gynėjo Sergio Ramoso klaidos galėjo išvesti bavarus į priekį, tačiau puolėjo smūgis iš kelių metrų atstumo buvo netikslus.

Rungtynių pabaigoje jau minėtą M.Gomezą „Real“ gynėjai savo baudos aikštelėje paguldė ant žemės, tačiau rungtynių arbitras nusprendė situacija nebuvo verta 11 metrų baudinio.

M.Gomezo pastangos nenuėjo veltui. 89 minutę po tiklsaus gynėjo Philippo Lahmo perdavimo puolėjas iš poros metrų atstumo pasiuntė kamuolį į I.Casillo į vartus.

Atsakomosios rungtynės Madride įvyks balandžio 25 d. 21:45 val. Lietuvos laiku.

Miuncheno „Bayern“ 2-1 Madrido „Real“

17' [1-0] F. Ribery, 53' [1-1] M. Ozil, 89' [2-1] M. Gomez