Stipriausia Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) komanda tapo Kauno „LKKA-Atletas“. Edo Nickaus auklėtiniai finale 93:82 nukovė netikėtai į finalinį ketvertą patekusius Vilniaus „Statybos“ krepšininkus.

Kauniečiai sėkmingai atakuodami iš toli kontroliavo situaciją ir trečiojo kėlinio pradžioje dar pirmavo 51:40, bet „Statyba“ pagerino gynybą ir likus žaisti 2 minutes priartėjo - 53:56. Atsigavęs „LKKA-Atletas“ sėkmingai užbaigė ketvirtį ir turėjo 8 taškų pranašumą - 63:55.

Lemiamą mačo atkarpą laikinosios sostinės klubas pradėjo 5 taškais be atsako ir atitrūko - 68:55. Vilniečiai nenorėjo atsisveikinti su galimybe patekti į LKL ir atsakė įspūdinga 3 minučių atkarpa 11:0 - 66:68. Dvitaškis su pražanga leido kauniečiams atlaikyti šturmą (71:66), o likus rungtyniauti 2 su puse minutės po O.Varanausko nesportinės pražangos E.Nickaus auklėtiniai pelnė 4 taškus vienos atakos metu (78:69) ir pergalės iš savo rankų nebepaleido.

„LKKA-Atletas“: Vidmantas Sragauskis 27 (3/9 tritaškiai, 6 atk. kam.), Šarūnas Vingelis 21, Matas Sapiega 16 (12 rez. perd.), Tauras Tamošiūnas 13 (3/6 tritaškiai).

„Statyba“: Ovidijus Varanauskas 19, Mindaugas Budzinauskas 17 (8 atk. kam.), Darius Tarvydas 13, Martynas Paliukėnas 9.

„LKKA-Atletas“ bandys prasibrauti į Lietuvos krepšinio lygą (LKL) ir žais seriją iki dviejų pergalių su paskutinėje vietoje stipriausioje šalies lygoje likusia Palangos „Palanga“.