Melburne (Australija) vykstančio pasaulio dviračių treko čempionato moterų komandų sprinto lenktynių atrankos varžybose trečiadienį Lietuvos atstovės - 29-erių metų Simona Krupeckaitė ir 25-erių metų Gintarė Gaivenytė - dėl taisyklių pažeidimo buvo diskvalifikuotos ir galutinėje įskaitoje liko paskutinės - 16-os.

Važiavimo metu mūsų šalies dviratininkės per anksti susikeitė.

Šeštajame atrankos važiavime startavusios lietuvės distanciją įveikė per 33,544 sek. Toks rezultatas būtų leidęs joms užimti septintąją vietą ir garantavęs kelialapį į Londono olimpines žaidynes.

S. Krupeckaitė ir G. Gaivenytė šeštajame važiavime varžėsi su Vokietijos dviratininkėmis Miriam Velte (Miriam Welte) ir Kristina Fogel (Kristina Vogel), kurios nuotolį įveikė per 32,630 sek. ir 0,124 sek. pagerino pasaulio rekordą, nuo šių metų vasario 17 dienos priklausiusį Didžiosios Britanijos atstovėms.

Vokietijos dviratininkės finale pranoko Australijos duetą ir dar kartą pagerino pasaulio rekordą - 32,549 sek.

Važiavime dėl bronzos medalių Kinijos sportininkės įveikė Didžiosios Britanijos dviratininkes.