0
TV3

Į Čempionų lygos pusfinalį keliauja du klubai iš B raidės. „Barcelona“  namie po abejotinų teisėjo sprendimų 3-1 įveikė „Milan“, o Miuncheno  „Bayern“ savo žiūrovų akivaizdoje 2-0 nugalėjo Marselio „Olympique“.

P. Guardiola: mes nesame turnyro favoritai

J. Heynckesas: „Bayern“ nusipelnė vietos tarp geriausiųjų

Z. Ibrahimovičius: dabar žinau, kodėl J. Mourinho nepatinka žaisti Barselonoje

M. Allegri: žaidžiant su „Barcelona“ vienuolikos metrų baudiniai yra pralaimėjimas

Katalonai 11 dvikovos minutę po 11 metrų baudinio, kurį tiksliai atliko Lionelis Messi įsiveržė į priekį. Po įvarčio „Barcelona“ dominavo aikštėje, tačiau italai 33 minutę pasinaudojo Xaviero Mascherano klaida ir „rossoneri“ žaidėjas Antonio Nocerino iššoko vienas prieš Victorą Valdezą ir tiksliai pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus. 41 minutę L.Messi dar kartą stojo prie vienuolikos metrų žymos.Tąkart prieš argentinietį prasižengė „Milan“ vartininkas Cristiano Abbiati.

Antrame kėlinyje kone visą italų pasipriešinimą palaužė 53-ą minutę tikslus Andreso Iniestos smūgis. Ispanai susikrovę dviejų įvarčių persvarą ramiai sužaidė likusį laiką ir pateko tarp keturių stipriausių Senojo žemyno komandų.

Kitoje Čempionų lygos ketvirtfinalio poroje Miuncheno „Bayern“ puolėjas Ivica Oličius pirmame kėlinyje dukart nuginklavo Marselio „Olympique“ vartininką Steve'ą Mandandą ir atsakė į visus klausimus, kas iš šios poros keliauja į Čempionų lygos pusfinalį.

UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalių rezultatai

Miuncheno „Bayern“ 2 - 0 Marselio „Olympique“

(pirmos rungtynės: Marselio „Olympique“ 0-2 Miuncheno „Bayern“ )

13' [1 - 0] I. Olic, 37' [2 - 0] I. Olic.

„Barcelona“ 2 - 1 „Milan“

( pirmos rungtynės „Milan“)0-0 "Barcelona).

11'[1 - 0]L. Messi (11 m haudinys), 33'[1 - 1]A. Nocerino, 41'[2 - 1]L. Messi (11 m baudinys.), 53' [3 - 1] A. Iniesta.