XXX Italijos „Serie A“ ture tikras trileris įvyko Lombardijos sostinėje, kur Milano „Inter“ rezultatu 5-4 įveikė „Genoa“. Rungtynėse daugiausiai dėmesio sulaukė teisėjas Paolo Valeri. Mačo metu buvo skirti net keturi 11 metrų baudiniai ir parodytos dvi raudonos kortelės.

Artėjant pirmąjam kėliniui prie pabaigos „Nerazzurri“ po dviejų puolėjo Diego Milito ir gynėjo Waltero Samuelio įvarčių pirmavo rezultatu 3-0, tačiau prieš pat pertrauką „Genoa“ saugas Emiliano Moretti rezultatą sušvelnino.

Po pertraukos Genujos ekipos puolėjas Rodrigo Palacio sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį. Netrukus „Inter“ po tikslaus puolėjo Mauro Zarates įvarčio vėl padidino savo pranašumą.

Per likusias 10 mačo minučų P.Valeri skyrė tris vienuolikos metrų baudinius ir aikštės išvarė „Inter“ vartininką Julio Cesarą bei svečių saugą Fernando Belluschi. Du baudinius realizavo „Genoa“ puolėjas Alberto Gillardino ir vieną jau minėtas D.Milito.

Kitame susitikime netikėtą pralaimėjimą patyrė dėl vietos čempionų lygoje kovojanti „Udinese“, kuri išvykoje rezultatu 1-0 turėjo pripažinti „Siena“ pranašumą. Vienintelį mačo įvartį 70 minutę pelnė puolėjas Mattia Destro.

Kitose rungtynėse „Roma“ net 5-2 sušaudė lygos autsaiderius „Novara“.

Šį vakarą 21:45 val. Lietuvos laiku bus žaidžiamos centrinės XXX „Serie A“ turo rungtynės tarp Turino „Juventus“ ir „Napoli“ vienuolikių.

Rezultatai:

„AS Roma“ 5-2 „Novara“

17' [0-1] A.Caracciolo, 25' [1-1] Marquinho, 34' [2-1] P.D.Osvaldo, 55' [3-1] F.Simplicio, 61' [4-1] Bojan, 78' [4-2] T.Morimoto, 90+1' [5-2] E.Lamela.

„Siena“ 1-0 „Udinese“

70' [1-0] M.Destro

„Lecce“ 0-0 „Cesena“

Milano „Inter“ 4-3 „Genoa“

13' [1-0] D.Milito, 27' [2-0] D.Milito, 38' [3-0] W.Samuel, 45+1' [3-1] E.Moretti, 59' [3-2] S.R.Palacio (iš 11 m. baudinio), 74' [4-2] M.Zarate, 80' [4-3] A.Gillardino (iš 11 m. baudinio), 85' [5-3] D.Milito (iš 11 m. baudinio), 90' [5-4] A.Gillardino (iš 11 m.baudinio).

„Fiorentina“ 1-2 Veronos „Chievo“

24' [0-1] S.Pellissier, 71' [1-1] A.Ljajič, 88' [1-2] L.Rigoni.

„Cagliari“ 2-0 Bergamo „Atalanta“

11' [1-0] D.Conti, 55' [2-0] M.Pinilla.

„Bologna“ 1-3 „Palermo“

50' [1-0] F.Sorensen, 69' [1-1] I.Budan, 76' [1-2] A.Hernandez, 86' [1-3] A.Iličič.