Šarūno Jasikevičiaus atstovaujama Eurolygos čempionė Atėnų „Panathinaikos“ ekipa atsidūrė ties prarajos riba. Antradienį stipriausia Graikijos komanda svečiuose 62:65 (13:24, 15:17, 16:9, 18:15) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkams ir ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių atsilieka 1:2.

Ketvirtadienį Izraelio sostinėje vyksianti dvikova gali tapti lemiama.

Jau pirmajame kėlinyje dviženklį pranašumą įgiję aikštės šeimininkai dominavo aikštelėje iki trečiosios ketvirtojo kėlinio minutės, kai Kostas Tsartsaris dvitaškiu sumažino „Panathinaikos“ atsilikimą iki keturių taškų - 48:52. Negana to, netrukus Dimitris Diamantidis tolimu metimu dar labiau priartino svečius - 53:56.

„Maccabi“ – „Panathinaikos“ (nuotr. SCANPIX)„Maccabi“ – „Panathinaikos“ (nuotr. SCANPIX)

Likus žaisti 33 sekundes Nickas Calathesas dvitaškiu sumažino „Maccabi“ pranašumą iki minimumo (63:62), tačiau Richardas Hendrixas netrukus pelnė du taškus (65:62), o pratęsimą galėjęs išplėšti D.Diamantidžio tritaškis tikslo nepasiekė.

Sugrįžimas į „Nokia“ areną nesėkmingai susiklostė ir pačiam Š.Jasikevičiui. Lietuvis per 12 minučių taškų nepelnė (dvitaškiai 0/3), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir surinko -2 naudingumo balus.

„Maccabi“:Y.Ohayonas 12 (6 atk. kam.), D.Smithas 11, R.Hendrixas 9 (7 atk. kam.), D.Blu (tritaškiai 2/2), L.Eliyahu ir S.Schortsanitis - po 8.

„Panathinaikos“: M.Batiste 13 (6 atk. kam.), I.Vougioukas ir N.Calathesas - po 11, D.Diamantidis 8 (5 atk. kam., 5 rez. perd.).