Šiaurės Amerikos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) - įspūdingos rungtynės. Vakarų konferencijos lyderė Oklahomos „Thunder“ (36/12) po dviejų pratęsimų 149:140 (30:29, 33:32, 31:27, 22:28, 13:13, 20:11) namuose palaužė Minesotos „Timberwolves“ krepšininkus (23/26).

Rungtynės buvo pažymėtos neįtikėtinu rezultatyvumu, išskirtine drama bei puikiais solo pasirodymais.

Iki pagrindinio laiko pabaigos likus žaisti 4 minutes „Thunder“ dar pirmavo septyniais taškais (108:101), tačiau „vilkai“ pavijo šeimininkus, o Luke'as Ridnouras paskutinę sekundę tritaškiu išlygino rezultatą (116:116). Pratęsimo metu vytis turėjo jau Oklahomos krepšininkai. Vis dėlto išsigelbėjo ir jie - nors likus 46 sek. šeimininkai turėjo 5 taškų deficitą (124:129), „Thunder“ nepasidavė ir Kevinas Durantas tolimu metimu paskutinėmis sekundėmis išplėšė antrą pratęsimą (129:129). Jame paskutinių akimirkų dramos pavyko išvengti ir Oklahomos ekipa iškovojo įspūdingą pergalę.

Bent du žaidėjai pagerino asmeninius rezultatyvumo rekordus. Nugalėtojų gretose Russellas Westbrookas surinko 45 taškus, o Kevino Love'o sąskaitoje - net 51 taškas.

Nugalėtojų gretose 45 taškus surinkusiam R.Westbrookui (17/28 met., 6 rez. perd.) geriausiai talkino K.Durantas (40 tšk., 15/26 met., 17 atk. kam.), Jamesas Hardenas (25 tšk., 6 rez. perd.), Kendrickas Perkinsas (12 tšk.) ir Nickas Collisonas (11 atšk.).

Pralaimėjusiems be 51 tašką pelniusio K.Love'o (16/27 met., 14 atk. kam.) J.J.Barea (10 atk. kam., 14 rez. perd.) pridėjo 25, Anthony Tolliveris - 23, L.Ridnouras (8 rez. perd.) - 13, Derrickas Williamsas ir Wayne'as Ellingtonas - po 12 taškų.