0
TV3

Baltijos krepšinio lygos (BBL) ketvirtfinalio serriją išlygino Kauno „Žalgiris“, namuose 85:67 (18:25, 22:5, 21:9, 24:28) palaužęs Prienų „Rūdupio“ krepšininkus.

Sužaidus keturias minutes po M.Kalniečio tritaškio žalgiriečiai buvo priekyje 5 taškais (9:4). A.Labuckas šūviu iš toli rezultatą netrukus išlygino (10:10). Besibaigiant pirmajam ketvirčiui dar vienas A.Labucko tritaškis leido „Rūdupiui“ pirmauti jau 4 taškais (17:21). Po pirmojo kėlinio kauniečiai turėjo 7 taškų deficitą - 18:25.

Antrajame kėlinyje D.Collinsas dvitaškiu sumažino atsilikimą iki 4 taškų (23:27). M.Popovičiui pataikius tritaškį „Žalgiris“ atstatė minimalią 1 taško persvarą (31:30). Iki didžiosios pertraukos M.Kalnietis skirtumą padidino skirtumą iki 8 taškų, o M.Kuzminskas dėjimu su sirena užbaigė antrąjį ketvirtį - 40:30.

Įpusėjus trečiajam ketvirčiui grubiai buvo sustabdytas S.Weemsas, jį teko išnešti iš aikštelės padedant komandos draugams. „Žalgiris“ po D.Šalengos šūvio iš toli įgijo dvylikos taškų pranašumą (48:36). Kauniečiai spurtavo 8:0 ir įtvirtino rekordinę persvarą (56:36). Prieš paskutiniąją rungtynių dalį šeimininkai turėjo 22 taškų atsargą - 61:39.

Lemiamo kėlinio pradžioje svečiai sumažino deficitą iki 18 taškų (65:47). Visgi iniciatyvos neleidęs perimti „Žalgiris“ po M.Kalniečio metimo iš toli atstatė 23 taškų persvarą (72:49). Situacijai aikštelėje nesikeičiant šeimininkai šventė pergalę rezultatu 85:67.