0

Dėl kilusių riaušių sekmadienį Atėnuose teko nutraukti futbolo rungtynes tarp Atėnų „Panathinaikos“ ir Pirėjo „Olympiakos“ klubų.

Rungtynės buvo nutrauktos likus 11 min. iki antrojo kėlinio pabaigos, kai 1:0 pirmavo „Olympiakos“. Chuliganai į aikštę ir tribūnas paleido dešimtis „Molotovo“ kokteilių.

Jau per pertrauką šimtai chuliganų mėgino be bilietų patekti į stadioną. Jie mėtė į policininkus padegamuosius užtaisus, šie panaudojo ašarines dujas. Žiniasklaidos teigimu, suimti 57 asmenys. Dešimtys aistruolių ir policininkų buvo sužeista.

Antrasis kėlinys prasidėjo valanda vėliau, nes ašarinių dujų debesys užtemdė stadioną. Situacija vėl paaštrėjo, kai po Djamelo Abdouno įvarčio rezultatas tapo 1:0 „Olympiakos“ naudai. Dešimtys „Molotovo“ kokteilių skraidė tribūnose, o po to ir aikštėje. Teisėjai, žaidėjai ir treneriai spruko į persirengimo kambarius.

Malšinti liepsnų į stadioną atvažiavo ugniagesių automobiliai. Aplink stadioną susirėmimai tęsėsi, buvo girdėti sproginėjimai.