Be Vaidos Sipavičiūtės rungtyniavusios Kauno „VIČI-Aistės“ iškovojo 26-ąją pergalę LMKL čempionate. Čempionato lyderės išvykoje nesunkiai įveikė paskutinę vietą turnyrinėje lentelėje užimančią Marijampolės „Sūduvą“ rezultatu 89:64 (22:16, 21:17, 23:17, 23:14) teigiama pranešime spaudai.

Ligitos Kinkevičienės vedamos aikštelės šeimininkės sėkmingai pradėjo dvikovą ir ketvirtąją pirmojo kėlinuko minutę pirmavo 10:4. Pagerinusios gynybą, „VIČI-Aistės“ pataikė du tolimus metimus ir išlygino rezultatą - 14:14. Per paskutines dvi kėlinuko minutes „Sūduva“ prarado net 6 kamuolius ir leido varžovėms susikrauti 6 taškų pranašumą - 16:22.

Antrajame kėlinuke puikų pasirodymą tęsė Ligita Kinkevičienė. Labiausiai patyrusi Marijampolės komandos krepšininkė surinko pirmus 7 komandos taškus ir labiausiai prisidėjo prie to, kad „VIČI-Aisčių“ 8 taškų pranašumas sumažėtų iki minimumo - 25:26. Ketvirčio viduryje Rima Valentienė tritaškiu pradėjo kauniečių spurtą, skirtumas ėmė sparčiai augti.  Tolimą metimą pataikė Tatsiana Likhtarovič, padidindama „VIČI-Aisčių“ pranašumą iki 14 taškų - 29:43.

Po didžiosios pertraukos „Sūduva“ išlygino žaidimą ir didinti persvaros „VIČI-Aistėms“ neleido, nepaisant to, kad pavyko pristabdyti puikiai pirmąją dvikovos pusę sužaidusią L. Kinkevičienę. Ilgą laiką komandas skyrė 14 taškų. Kėlinuko pabaigoje po Amandos Kemežys dvitaškio su varžovės pražanga kaunietės pirmavo 46:64.

Ketvirtojo kėlinuko viduryje „VIČI-Aistės“ dar kartą spurtavo, laimėjo 3 minučių atkarpą 11:1 ir susikrovė 23 taškų pranašumą - 56:70 po dar vieno tolimo R. Valentienės metimo. L. Kinkevičienė užbaigė dar dvi atakas iš eilės, sumažindama atsilikimą iki 19 taškų.  Tačiau per likusį rungtynių laiką aikštelės šeimininkės surengė tik vieną sėkmingą ataką.

„Sūduvai“ net 33 taškus pelnė L. Kinkevičienė, 13 pridėjo M. Aleksaitė (12 atk. kamuolių).

„VIČI-Aistėms“ V. Kuktienė surinko 19, A. Putnina - 16, A. Kemežys ir T. Likhtarovič - po 11 taškų.