Elektrėnų „Energija“ atvirojo Latvijos ledo ritulio čempionato įtemptose rungtynėse 2:3 (1:0, 0:2, 1:1) nusileido pirmenybių lyderiams „Ozolnieki –MONARCH“, teigiama pranešime spaudai.

Pirmą kėlinį lietuviai pradėjo susikaupę ir jau trečią žaidimo minutę pelnė įvartį (02:54 – Aivaras Bendžius po Petro Nausėdos perdavimo).

Latviai rezultatą išlygino antrojo kėlinio pradžioje (22:54 – Edgaras Lipsbergas). Po devynių minučių latviai sugebėjpo pasinaudoti kiekybine žaidėjų persvarą ir išsiveržė į priekį (31:51 – Vadimas Romanovskis po Mihailo Bogdanovo ir Sergejaus Durdino perdavimo).

Trečią kėlinį įvarčiu pradėjo „Energijos“ varžovai (47:10 – S. Durdinas po M. Bogdanovo perdavimo), tačiau lietuviai neleido varžovams per daug atitrūkti ir jau po kelių minučių rezultatą sušvelnino iki minimalaus (49:56 – D. Kulevičius po Tomo Vyšniausko perdavimo).

„Džiaugiames puikiu savaitgaliu, manau, kartais ir pralaimėjimai džiugina. Šiandieninis pralaimėjimas „Ozolnieki-MONARCH“ komandai tikrai džiugina, - po rungtynių kalbėjo „Energijos“ vadovas ir žaidėjas Petras Nausėda. – Šiek tiek gal norėtųsi geresnio žaidimo iš jaunimo. Šiandien jie nesugebėjo nusiteikti svarbiai kovai su labai stipria komanda. Gal tiesiog žaidėjai neįvertino savo varžovų, tačiau tikimės, kad komanda bendromis pastangomis to išmoks“.

Šis savaitgalis, pasak P. Nausėdos, parodė, kad po traumos staigiai atsigauna vartininkas Nerijus Dauksevičius. „Esame juo labai patenkinti. Džiaugiamės, kad Nerijus šiuo metu yra labai geros sportinės formos“, - sakė P. Nausėda.

Komandos vardu jis visus pasveikino kovo 11-osios proga. „Ryte komanda paminėjo šią šventę prie arbatos puodelio, prisiminėme Lietuvos simbolius. Šiandien esame pakilios nuotaikos“, - pabrėžė komandos vadovas.

Šį sezoną „Energijos“ komandai liko sužaisti vienas rungtynes prieš Rygos „HK Riga95“. Rungtynės vyks Vilniuje kovo 13 dieną.