Šeštąją ir itin svarbią pergalę iškovojo Kauno „Žalgiris“ (6 ir 6), išvykoje 79:59 (18:21, 10:21, 14:21, 16:17) palaužęs Samaros „Krasnye Krylia“ (7 ir 8) ekipą bei išsaugojęs šansus kovoti dėl vietos VTB lygos aštuntfinalyje, tuo tarpu Rusijos klubas vilčių patekti į kitą etapą praktiškai nebeturi.

Rungtynes kauniečiai pradėjo spurtu 7:0, bet netrukus R.Javtokas buvo nubaustas nesportine pražanga ir šeimininkai sumažino atsilikimą iki 5 taškų (7:2). Likus dviems minutėms iki pirmojo ketvirčio pabaigos žalgiriečiai atstatė 7 taškų persvarą (16:9). D.Collinsas po klaidos gynyboje leido varžovams priartėti iki 2 (17:15), o po pirmųjų dešimties minučių žalgiriečiai pirmavo 3 taškais - 21:18

Antrajame kėlinyje R.Javtokas dėjimu sulaužė krepšinio lanką, tad rungtynes teko trumpam sustabdyti (25:18). Po P.Jankūno dvitaškio atstumas padidėjo iki 11 taškų (29:18). M.Rakovičiui pelnius 4 taškus paeiliui skirtumas šoktelėjo iki 14 (38:24), kuris išliko iki pat didžiosios pertraukos - 42:28.

Po pertraukos į aikštę sugrįžę „Krasnye Krylia“ krepšininkai ir toliau nerado priešnuodžių prieš žalgiriečių aukštaūgius, kuomet jų atsilikimas padidėjo iki 22 taškų (52:30). S.Weemsui užsidirbus nesportinę pražangą pranašumas ištirpo iki 13 (52:39). Nepaisant to, prieš paskutinįjį ketvirtį „Žalgiris“ ne tik susigrąžino, bet ir padidino persvarą iki 21 taško - 63:42.

Lemiamoje mačo dalyje svečiams beliko išsaugoti rungtynėse įgytą persvarą. Panaikinti didžiulio deficito rusai neįstengė, tad „Žalgiris“ šventė triuškinamą pergalę rezultatu 79:59.

„Žalgiris“: P.Jankūnas 17, R.Javtokas 12 (7 atk. kam.), M.Rakovičius ir T.Klimavičius po 10, M.Kalnietis ir D.Šalenga po 7.

„Krasnye Krylia“: L.Rushas 18 (6 atk. kam.), A.Milesas 9, N.Balashovas 8, J.Hayesas 7.