Aštuntąją pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“, savo žiūrovų akivaizdoje 84:63 (15:18, 25:7, 25:23, 19:15) nepasigailėjęs čia neseniai besisvečiavusių ir tąsyk pergalę į Krasnodarą parsivežusių „Lokomotiv-Kuban“ krepšininkų.

Sėkmingiau rungtynes sėkmingiau pradėję rusai įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo jau 4 taškais (4:8). Ketvirčio pabaigoje skirtumą persverę į savo pusę (13:12) vilniečiai persvaros ilgai neišlakė ir po pirmųjų dešimties minučių atsiliko trimis taškais - 15:18.

Antrojo ketvirčio pradžioje po techninės pražangos, skirtos B.Maljkovičiui, „Lietuvos rytas“ spurtavo 5:0 ir įgijo 5 taškų pranašumą (26:21). Technine pražanga už kalbas su teisėju nubaudus ir A.Traore aikštės šeimininkai toliau tolo, o prieš didžiąją pertrauką „Lietuvos rytas“ susikrovė 15 taškų pranašumą - 40:25.

Įpusėjus trečiajam kėliniui po M.Katelyno baudos metimų skirtumas šoktelėjo iki 21 taško (48:27). Ekipoms apsikeitus tritaškiais situacija iš esmės nepasikeitė, o „Lietuvos rytas“ prieš lemiamą ketvirtį tebeturėjo solidžią 17 taškų persvarą (65:48).

Paskutinėje rungtynių dalyje svečiai buvo sumažinę atsilikimą iki keturiolikos (71:57), bet mačo eigos pakreipti į savo pusę jiems nepavyko, o iniciatyvą atgavę „Lietuvos ryto“ krepšininkai po J.Valančiūno taškų iš vidutinio nuotolio atitrūko 22 taškais (79:57). Per likusį laiką tą patį atstumą išlaikę aiktės šeimininkai šventė pergalę rezultatu 84:62

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 19, Aleksandras Rašičius 17, Jonas Valančiūnas 15 (12 atk. kam.), Steponas Babrauskas 8, Mindaugas Katelynas 7 (10 atk. kam.), Tyrese'as Rice'as 6.