Melburne (Australija) vykstančio pasaulio jaunimo (iki 19 metų) greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionato merginų 1500 m distancijoje penktadienį Lietuvos atstovė Agnė Sereikaitė užėmė aštuntąją vietą.

17-metė lietuvė pirmajame atrankos čiuožime buvo pirma, o antrajame pusfinalio čiuožime liko trečia ir nepateko į finalą, kuriame dalyvavo šešios sportininkės.

Pusfinalyje A. Sereikaitė distanciją įveikė per 2 min. 25,736 sek. ir 2,841 sek. pagerino asmeninį rekordą.

Pasaulio jaunimo čempione tapo 15-metė Pietų Korėjos atstovė Shim Suk-hee. 1-3 vietas užėmė Pietų Korėjos, o 4-6 vietas - Kinijos atstovės.

Šioje rungtyje dalyvavo 46 čiuožėjos.

Pernai pasaulio jaunimo čempionate Italijoje A. Sereikaitė 1500 m distancijoje tarp 56 dalyvių buvo dešimta.

Agnė dar dalyvaus 1000 m ir 500 m distancijose.