0

Sekmadienį Anglijoje sužaistos dar trejos Futbolo asociacijos (FA) taurės penktojo etapo rungtynės.

Įspūdingą pergalę iškovojo „Liverpool“ vienuolikė, savų žiūrovų akivaizdoje net 6-1 sutriuškinusi antrosios pagal pajėgumą lygos „Brighton & Hove Albion“ komandą. Įdomu tai, kad pusę įvarčių svečiai įsimušė į savus vartus, o Liamas Bridcuttas galės „džiaugtis“ dubliu.

Pirmajame kėlinyje „Brighton“ neleido varžovams dominuoti ir į 5 minutę Martino Skrtelio pelnytą įvartį atsakė puikiu Kazengos LuaLua smūgiu iš toli. Tiesa, prieš pat pertrauką Bridcuttas leido varžovams įgyti pranašumą.

Antrajame kėlinyje šeimininkai smaginosi su varžovais - pasižymėjo Carrollas, prie Bridcutto prisidėjo į savus vartus įsimušęs Lewisas Dunkas, o triuškinimą užbaigė 11 metrų baudinio realizuoti nesugebėjęs Luisas Suarezas.

Pakartotines rungtynes teks sužaisti vienam Anglijos „Premier“ lygos lyderių Londono „Tottenham“ klubui, kuris išvykoje neįveikė trečiojo diviziono „Stevenage“ ekipos - 0-0.

Visas jėgas atidavę šeimininkai neleido svečiams pademonstruoti sau įprasto futbolo, o arčiausiai tikslo antrajame kėlinyje buvo Louisas Saha, tačiau jo tikslus smūgis nebuvo įskaitytas, mat lietė nuošalėje stovėjusį Scottą Parkerį.

Rezultatai:

„Crawley“ 0 - 2 „Stoke“

42' [0 - 1] J.Walters (iš 11 m. baudinio), 52' [0 - 2] P.Crouch.

„Stevenage“ 0 - 0 Londono „Tottenham“

„Liverpool“ 6 - 1 „Brighton & Hove“

5' [1 - 0] M.Skrtel, 17' [1 - 1] K.LuaLua, 44' [2 - 1] L.Bridcutt (į savus vartus), 57' [3 - 1] A.Carroll, 71' [4 - 1] L.Bridcutt (į savus vartus), 74' [5 - 1] L.Dunk (į savus vartus), 85' [6 - 1] L.Suarez.