Nuspėti, kuris klubas – „Zenit“ ar „Benfica“ – žengs į ketvirtfinalį, misija neįmanoma, mat šių komandų pajėgumas labai panašus. Rusijos klubas pirmajame etape jau kovojo su kita Portugalijos ekipa – „Porto“. „Zenit“ G grupėje užėmė antrąją vietą, o „Porto“ liko trečias ir pasitraukė iš Čempionų lygos.

Sankt Peterburgo futbolininkams peršokti „Benfica“ barjerą bus sudėtinga. Šis klubas pirmauja Portugalijos pirmenybėse, o UEFA Čempionų lygos grupių varžybose sugebėjo aplenkti garsųjį „Manchester United“.

„Zenit“ padėtį sunkina tai, kad Sankt Peterburge į aikštę negalės bėgti sunegalavęs pagrindinės sudėties gynėjas – italas Domenico Criscito.

Milžinišką susidomėjimą kelia Italijos ir Anglijos milžinų „Milan“ bei „Arsenal“ akistata. „Kanonieriai“ į „San Siro“ stadioną atvyksta būdami pakilios nuotaikos. Jie praėjusiame „Premier“ lygos mače svečiuose įveikė „Sunderland“. „Milan“ futbolininkai šį sezoną demonstruoja brandų futbolą ir kartu su su Turino „Juventus“ tiesiogine to žodžio prasme diktuoja madas Italijos čempionate.

„Milan“ žaidėjams Čempionų lygoje pastaruosius keletą metų Anglijos klubai aštuntfinalyje – lyg prakeiksmas. Praėjusį sezoną Italijos ekipą šiame etape eliminavo „Tottenham Hotspur“, užpraėjusį – „Manchester United“. 2007–2008 metų varžybose „Milan“ futbolininkus iš tolesnės kovos privertė pasitraukti „Arsenal“. Išmušė keršto valanda.

Liono „Olympique“ akistata su Nikosijos APOEL – jau vasario 14-ąją 21.40 val. tiesiogiai per „Viasat Sport Baltic“.