Anglijos „Premier“ lygoje užbaigtas 25-asis turas. Į pirmąją poziciją sugrįžo „Manchester City“ klubas, kuris išvykoje tik minimaliu rezultatu 1-0 palaužė „Aston Villa“ komandos pasipriešinimą. Tuo metu „West Brom“ ekipa rezultatu 5-1 pažemino savų žiūrovų akivaizdoje rungtyniavusius „Wolverhampton“ futbolininkus.

Sustiprėjusi trenerio Roy'aus Hodgsono treniruojama „West Brom“ ekipa gana netikėtai sutriuškino „Wolves“ klubą. Nors po pirmo kėlinio rezultatas išliko lygus 1-1, antrame pasipylė tikras įvarčių lietus ir pergalę šventė svečiai.

Šiame susitikime „West Brom“ komandos gretose net 3 kartus pasižymėjo Peteris Odemwingie, dar po vieną įvartį pridėjo Jonas Olssonas ir šią žiemą atvykęs naujokas Keithas Andrewsas. Šeimininkų gretose vienintelį kartą pasižymėjo Stevenas Fletcheris.

Tuo metu atkakli kova vyko Birmingeme, kur vietos „Aston Villa“ privertė gerokai pasistengti „Manchester City“ komandos futbolininkus. Svečiams įvartį įmušti pavyko tik po valandos.

63-ią minutę vienintelį kartą pasižymėjo gynėjas Joleonas Lescottas, tačiau jo įvartis lėmė trenerio Roberto Mancini auklėtinių pergalę, po kurios Mančesterio ekipa turnyrinėje lentelėje susigrąžino pirmąją poziciją ir į antrąją nustūmė to paties miesto konkurentą „Manchester United“.

Rezultatai:

„Aston Villa“ 0 – 1 „Manchester City“

63' [0 – 1] Joleon Lescott

„Wolverhampton“ 1 – 5 „West Bromwich“

34' [0 – 1] Peter Odemwingie

45' [1 – 1] Steven Fletcher

64' [1 – 2] Jonas Olsson

77' [1 – 3] Peter Odemwingie

85' [1 – 4] Keith Andrews

88' [1 – 5] Peter Odemwingie